X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Sial Hosting - Hakkımızda

AnasayfaSial Hosting - Hakkımızda

SİAL Hosting 2019 nisan ayında SİAL Group bünyesinde kurulmuş Web Hosting, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu, CO Lokasyon, Alan Adı, Web Tasarım, SEO  ve Yazılım Hizmetlerinde Çözümler Sunmaktadır. Sial Hosting yayın hayatına 2020 Nisan ayında başlamış, oluşturmuş olduğu profesyonel sistemler ve alt yapı hizmetleri ile bugün sektörde öncü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini bir imza olarak benimseyip kaliteli hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Sial Hosting tüm çözümlerinde yeniliği ve gelişimi takip ederek teknolojik atılımlarıda yerinde ve doğru zamanda uygulamaktadır. Sistemlerimizi her geçen gün geliştirip daha profesyonel ve hız anlamında lider olmayı ideal alarak çalışmalarımızı son hızıyla sürdürüyoruz.

Çözümlerimiz Donanımsal olarak zamanın en iyi sistemcileri olan DELL, HP, Super Blade koruma alt yapılarımızın donanımsal çözümlerinde CİTRİX, Juniper destekli sistemleri kullanıyoruz. Donanımlarımız Linux, Centos, Microsoft VMware ve OpenVZ yazılımlarını uygulayarak gerçekleştiriyoruz. Şirket bünyesinde bulunan uzman kadromuz sizlere hızlı çözümler sunmak için 7/24 görev başında bulunmaktadırlar. Adres, telefon ve ticari faliyet bilgilerimiz iletişim sayfamız üzerinde yer almaktadır.

Vizyonumuz

Sial Hosting Olarak Bizim vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde bilişim sektöründe yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

Misyonumuz

Tüm Sial Hosting çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen bilişim, teknoloji ve IT çözümleri paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Hedeflerimiz

Sial Hosting birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Başlıca hedeflerimiz arasında sürekli müşteri memnuniyeti ilke ve esaslarına bağlı kalmak, müşteri istek ve taleplerine en kısa süre içerisinde cevap verebilmektir.


Kurumsal Değerlerimiz

Sial Hosting, birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler grubumuzda alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.


Top